pondělí, července 28, 2008

THS 2008

Tak páté THS je za námi.
Zde je třiatřicet vybraných fotografií, které mnohým z nás jistě přinesou nejednu nostalgickou vzpomínku. Na hájenku, otřásající se Cabalovým smíchem při projekci Zombie Strippers, na nejkrásnější debatu poslední večer U fašisty, na Bouři století, na Vladysovo bubenické sólo U Duchánů, i na jeho autobusové kotouly, na děvčátka s lízátky u baru, na rána plná očekávání a horké noci plné uspokojení, a vůbec na všechny dobré věci z přírody.
Za poskytnutý fotografický materiál děkuji tombacovi, Loudovi, Vever, Vladysovi a Obitusovi.
Tady to je. THS 2008!

#1: Vítejte v Šenově.#2: Setkání U Ryšky.#3: Pedestrian se zatím drží piva. (Netuší, že už za chvíli se v csfd kruzích proslaví jako Muž na kolejích alias Krvavý turista.)#4: Podivný abstinent JAn šokuje tombace.#5: Some girls of THS (zleva Ony, Jana a Ivanka).#6: Louda a Cabal. Oba mají na kontě účast na čtyřech z pěti THS.#7: Vladys čili Asfalt se chystá na degustaci korejského piva. (Vpravo Mrs.Apache.)#8: Veselá chasa z csfd (Paldini, Rob Roy, Ony).#9: Ony fotící.#10: Asfalt meet Ivanka.#11: Večer bylo U fašisty veselo.#12: "Jsem DaViD´82 a jsem alkoholik. Začalo to tenkrát na prvním THS..."#13: Před noční projekcí. (Zcela vlevo sedí Krušnohorec, v tričku Metallica vidíme Marcose, význačného lingvistu a autora blogu Tortuga Bay.)#14: Promítala se zejména umělecky hodnotná díla.

#15: Zásoby v lednici byly průběžně stále doplňovány, aby nikdo netrpěl.#16: A tak nikdo netrpěl. Ani Rob Roy.

#17: Jana a Obitus dávají ranní cigárko.#18: To už fašounovi dovezli pivo.

#19: Ano, vlevo je skutečně zombie.
#20: Možná to byl výskyt nemrtvého občana, jenž zapříčinil poněkud předčasný odchod těchto sympatických mladých lidí.

#21: Ostatní se přemístili do penzionu U Duchanů, kam toho dne dorazilo i několik nových účastníků. Např. Svastyk (uprostřed)...#22: ...či milovník tuzemského rumu, Vandal.#23: Je to on.#24: Dorazil také d-corso (vpravo). Vlevo Apache.

#25: Svastyk kázal horror.#26: Obitus rozverně imitoval babku.

#27: Jako poslední přijela bájná MaedhRos. (Vzadu Svastyk a Apache v družné debatě.)

#28: Souběžně s THS probíhala o pár kilometrů dál gardenparty, na níž bylo možno zastihnout i jazzového hudebníka Slona, kterak v exotickém hábitu popíjí exotické nápoje.


#29: Další ráno, další den THS (Cabal, Mordenroth, Jana).

#30. Lhurg a Vever.#31: d-corso ještě dospává.#32: Ale i nemrtvá kachna ví, že všechno má svůj konec.#33: Sbohem, budeme vzpomínat.

Takže zase za rok, na stejném místě. THS!!!

2 Comments:

Blogger Obitus said...

Slzim, Horyno. Slzim...

1:48 odp.  
Blogger subcommandante marcos said...

výstižné!:))

11:31 dop.  

Okomentovat

<< Home